Stolní fotbal ATLANTIS SCHOOL X I

Stolní fotbal ATLANTIS SCHOOL X I
Vaše cena:14 990 Kč
Vaše cena bez DPH:12 388 Kč
Prodejní:16 990 Kč
Sleva:1 653 Kč/11,8%
Spočítat splátky:
Dostupnost:
na dotaz
Klikněte zde pro více informací
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?Osobně ve Verdeku:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Záruka:24 měsíců
Výrobce:CS Billiard s.r.o.
Kód produktu:30110X
kskoupit
PopisTechnické parametryFoto
  • Novinka na českém trhu. Oblíbený domácí stolní fotbal Atlantis SCHOOL I prošel řadou vylepšení. Nová serie pro rok 2013 označená jako X-Serie je doplněna o výškově stavitelné nohy, bublinkovou vodováhu na hrací ploše a o vylepšené fotbalové hráče s kónickým tvarem nohou.
  • Stolní fotbal Atlantis SCHOOL X je nekomerční (bez mincovníku). Je vhodný všude tam, kde není žádoucí, aby míček opustil stolní fotbal. Hráč nemůže z fotbálku míček vyjmout, ale pouze posunout směrek vzhůru a míček skrze vhazovač posunout na hrací plochu. Fotbálek SCHOOL X je ideální do rekreačních zařízení, hotelů a heren, školních a vzdělávacích zařízení, dětských domovů, atd.
  • Výškově stavitelné masivní železné nohy jsou povrchově upravené černou práškovou barvou (Komaxit). Pomocí vodováhy a 4 pogumovaných otočných pacek lze stolní fotbal Atlantis SCHOOL X výškově srovnat s přesností vyšší 1mm/1m. Tím se eliminují jakékoliv nepřesnosti ve hře. Fotbalový míček se pohybuje přesně a plynule. Tento systém je výhodný při častém stěhování stolního fotbálku. Přesné a rychlé vyvážení bez nutnosti dlouhodobého zkoušení kam míček samovolně sjíždí!
  • Nohy jsou čtyřmi vratovými šrouby upevněny v rozích korpusu stolního fotbalu. To ještě více zvyšuje celkovou stabilitu a pevnost stolního fotbalu Atlantis SCHOOL X.
  • Korpus stolního fotbalu je vyroben z lamina o síle 25 mm. Standardní barva korpusu třešeň, olše, ořech nebo černá (další barvy, reklamní potisk, atd. - dle dohody)
  • Hrací plocha na stolní fotbale Atlantis SCHOOL X I je osazena tvrzeným kaleným sklem. Skleněná hrací plocha kryje papírovou hrací plochu potištěnou imitací fotbalového trávníku a bílých čar fotbalového hřiště. Kalené tvrzené sklo je odolné vůči nárazům fotbalového míčku, celkovým otřesům a celkově zaručuje dlouhou životnost fotbalové hrací plochy.
  • Stolní fotbal Atlantis SCHOOL X I jsou ocelové pochromované tyče s hráči umístěné v kluzných plastových průchodkách (bez ložisek).Fotbálek Atlantis SCHOOL X I je doplněn o vrchní tvrzené sklo.
  • Stolní fotbaly Atlantis SCHOOL X standardně mají - počítadlo gólů v barvě hráčů, hranaté nebo černé rukojeti (ostatní rukojeti dle dohody), vhazovač míčků, 2 popelníky (na příní bez), 10x bílý, žlutý, oranžový nebo růžový míček. Na přání držák na sklenice.
  • Stolní fotbal Atlantis SCHOOL X zasíláme po celé ČR přepravní službou GEIS za Kč 500,-
  • Stolní fotbal dodáváme mimo nohou kompletně složený. Ke korpusu pouze připevníte 4 nohy, dle vodováhy vyvážíte a stolní fotbal SCHOOL X I je okamžitě připravený ke hře.

Odkaz na web výrobce stolních fotbalů ATLANITIS X-SERIE

Hrací plocha má rozměry 114 x 70 cm (standardní rozměr jako u komerčních velkých stolních fotbalů)

Výška stolního fotbalu je 95 cm.

Délka: 141 cm

Šířka: 128 cm (tedy nejdelší tyče ve stolním fotbálku - tyč s 2 hráči)

Váha: 94 cm
Obrázek produktu
Obrázek produktu
Obrázek produktu
Obrázek produktu
Obrázek produktu
Obrázek produktu
Obrázek produktu
Obrázek produktu