Kulečník karambol COLOSEUM Carom Training 110

Kulečník karambol COLOSEUM Carom Training
Běžná cena s DPH 10 590 Kč 8 590 Kč 7 099 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz

Kulečník Coloseum Carom Training slouží výhradně pro trénink karambolových hráčů, kteří chtějí CS Billiard s.r.o. - výrobce kulečníkových stolůzdokonalit svou hru a především tzv. krátkou hru. Tedy naučit se hrát s karambolovými koulemi u sebe, jemně a co nejvíce "vytěžit" z dobré pozice.

Ideální na trénování - krátké hry:

- mantinelová sérii "americe"

- otáčení poziční hry v rozích

- krátké taháky, prokulovací a jemné sedáky (lízáky)

Stůl je kompletně vyrobený z lamina. V rozích korpusu jsou 4 skryté výškově stavitelné pogumované patky, které zabraňují nechtěnému pohybu stolu. Gumové mantinely jsou nalepené na smrkových lištách. Výška, tvar a profil je shodný jako u běžných velkých karambolových stolů. Výhodou tohoto tréninkového stolu je možnost jednoduchého přenášení, stěhování a jednoduchého vyvážení.

Na kulečníku se hraje se standardními karambolovými koulemi o velikosti 61,5 mm 


 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE STOLU:

Velikost hrací plochy 110 x 55 cm
Vnější velikost stolu 124 x 69 cm
Výška stolu 12 cm
Výška stolu s krycí deskou 14 cm

 


Kulečník je vyrobený z lamina. Na výběr dekory od třech výrobců. (vybraný dekor uveďte do poznámky v objednávce)

Vzorník dekorů Kronospan   Vzorník dekorů DDL   Vzorník dekorů EGGER

 


Hrací plocha kulečníku je vyrobená z hladké laminované dřevotřísky a je potažená rychloběžným karambolovým plánem OPAL FAST TECH.  (vybrané plátno a barvu uveďte do poznámky v objednávce)

Vzornik pláten karambol OPAL TECH 


DOPLŇKY - MULTIFUNKČNÍ KULEČNÍK

Krycí deska na kulečníkovém stole může sloužit k mnoha různým aktivitám. Například jako jídelní nebo pracovní stůl, karetní stůl nebo stůl, na kterém můžete hrát různé společenské hry. Více informací a fotek naleznete zde. Pingpongová deska slouží Pingpongová deska na kulečníkovém stolejako další zábavné rozšíření ke klasickému kulečníku. Lze umístit na karambol i pool do velikosti 8ft . Rychlá proměna kulečníkového stolu na stolní tenis. Více informací a fotek naleznete zde.
Karambolová vložka slouží jako karambolová vložka do poolových kulečníkůrozšíření pro majitele poolových kulečníkových stolů o hru karambol. Karambolová vložka lze použít do všech typů a velikostí poolových stolů. Více informací a fotek naleznete zde. STOJANY A ZÁVĚSY NA TÁGA. stojany a závěsy  na kulečníková tágaNa přání vyrobíme v barvě kulečníku různé druhy závěsných a stacionárních stojanů a držáků karambolových a poolových tága a koulí. Více informací a fotek naleznete zde.

 

Hledáte typ na pěkný dárek?

Darujte kulečník.

Připravíme Vám krásný dárkový poukaz s fotkou kulečníkové stolu.

Dárkový poukaz na kulečníkové stoly

TIP: Kompletní obrázkový přehled všech typů kulečníků můžete vidět ZDE

VýrobceCS Billiard s.r.o.