Náhradní koule pool biliard ARAMITH, 54 mm

Náhradní koule pool biliard ARAMITH, 54 mm
-6 %
Běžná cena s DPH 169 Kč 159 Kč 131 Kč bez DPH
na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódBG-116VýrobceAramith SALUC S.AZáruka24 měsíců
Bílá koule pool biliard průměr 54 mm

- samostatná náhradní bílá poolová koule o průměru 54 mm.
- POZOR: standartní průměr poolových koulí je 57,2 mm
- materiál: tvrzený polyester
- vyrábí CLASSIC BILLIARD


Náhradní bílá koule o průměru 54 mm
  • Výrobce: SALUC S.A. (Belgie)

Investice do kvality
Dokonale kulaté a vyvážené - jednotná hmotnost a tvrdost, brilantní barvy, odolné proti tření - to je jen několik z klíčových vlastností, které získaly koulím Aramith® celosvětovou pověst nejlepších. Aramith® koule jsou mezinárodně schváleny pro turnaje a šampionáty.

Návratnost do investice
Aramith® fenolické koule vydrží až 5 krát déle než ostatní koule vyrobené z polymerů nebo polyesteru. Testy na simulátoru nenechaly nikoho na pochybách: Aramith® kulečníkové koule jsou stále perfektně hratelné i po 400000 úderech, zatímco jiné se již znehodnotili. Není tedy divu, že jsou logickou volbou pro komerční i soukromé provozovatele kulečníkových stolů.

Úsporná investice
Díky své mimořádně dlouhé životnosti Aramith® garantuje nejnižší náklady v průběhu času. Extra tvrdá fenolová povrchová úprava výrazně snižuje vypalování skvrn na kulečníkovém suknu a plátu. Méně špiní hrany mantinelů. Šetří čas i peníze!

Rozumná finanční investice
Aramith® koule používají závodní hráči. Zvyšují kvalitu obrazu a herní vlastnosti. Díky své oblibě generují větší zisky při komerčním využívání. Zásluhou své dlouhodobé trvanlivosti a schopnosti chránit kulečníkové sukno, snižování provozní náklady.

VýrobceAramith SALUC S.A
Popis