Snooker GALANT

Snooker GALANT
-10 %
Snooker GALANT
Snooker GALANT
Snooker GALANT
Snooker GALANT
Snooker GALANT
Snooker GALANT
Snooker GALANT
KódCS-GALA-SNO-VýrobceCS Billiard s.r.o.Záruka3 roky

Elegantní  snookerový stůl, který se hodí nejen do luxusních restaurací, heren i domů. Kovový nosný rám a masivní CS Billiard s.r.o. - výrobce kulečníkových stolůválcové nohy zaručují tuhost stolu a tím rychlé a přesné odrazové schopnosti. Model Galant zdobí spojení výborných herních vlastností, moderního designu a tradiční špičkové práce typické pro všechny kulečníkové stoly firmy CS Billiard.


Hrací plocha kulečníku: italská břidlicová deska . Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových original ilaliane billiard slateorganizací ČMBS,CEB, EPBF. Vyvažování kulečníku -  výškově stavitelné šrouby v rámu stolu. Přesné vyvážení provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m.


Snooker GALANT je vyrobený z výběrového dubového dřeva (nejedná se o dýhovanou laťovku). Soustružené dubové nohy. Na přání jiné druhy dřevin - Buk, Borovice, Třešeň, Jasan, Americký ořech, Teak, Jatoba, atd. Povrchová úprava - moření a lakování. Na přání může být povrchová úprava provedena olejem nebo voskem. (vybravou úpravu uveďte do poznámky v objednávce)

Kulečník je vyrobený z masivního dubového dřeva - vzorník barev


Snookerový sůl je patažený snookerovým plátnem Petrow 1190. Na přání zákazníka za příplatek nabízíme snookerové plátno Strachan Gold Tournament 6811. Jiné plátna dle dohody.

snookerová plátna


TIP: Kompletní obrázkový přehled všech typů kulečníků můžete vidět ZDE

VýrobceCS Billiard s.r.o.
Popis