Snooker IMPERIAL

Snooker IMPERIAL
-11 %
Snooker IMPERIAL
Snooker IMPERIAL
Snooker IMPERIAL
Snooker IMPERIAL
Snooker IMPERIAL
Snooker IMPERIAL
KódCS-IMPE-SNO-VýrobceCS Billiard s.r.o.Záruka3 roky

Elegantní interiérový snookerový stůl, který se hodí do luxusních restaurací, heren i domů. Perfektní stabilita kulečníku CS Billiard s.r.o. - výrobce kulečníkových stolůa oku lahodící krásné výrazné masivní soustružené nohy.

 


Hrací plocha kulečníku: italská břidlicová deska . Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových original ilaliane billiard slateorganizací ČMBS,CEB, EPBF. Vyvažování kulečníku -  výškově stavitelné šrouby v rámu stolu. Přesné vyvážení provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m.


Snookerový stůl IMPERIAL je vyrobený z masivního dubového dřeva (nejedná se o dýhovanou laťovku). Na přání jiné druhy dřevin - Buk, Borovice, Třešeň, Jasan, Americký ořech, Teak, Jatoba, atd. Povrchová úprava - moření a lakování. Na přání může být povrchová úprava provedena olejem nebo voskem. (vybravou úpravu uveďte do poznámky v objednávce)

Kulečník je vyrobený z masivního dubového dřeva - vzorník barev


Snookerový sůl je patažený snookerovým plátnem Petrow 1190. Na přání zákazníka za příplatek nabízíme snookerové plátno Strachan Gold Tournament 6811. Jiné plátna dle dohody.

snookerová plátna


TIP: Kompletní obrázkový přehled všech typů kulečníků můžete vidět ZDE

VýrobceCS Billiard s.r.o.
Popis