Snooker LORD

Snooker LORD
-9 %
Snooker LORD
Snooker LORD
Snooker LORD
KódCS-LORD-SNO-VýrobceCS Billiard s.r.o.Záruka3 roky

Stylový masivní snooker Lord tvarově vychází z modelu AMADEUS. Specifický tvar nohy u kulečníku ve tvaru lví tlapyCS Billiard s.r.o. - výrobce kulečníkových stolů byl oblíbený už dříve. Především v empíru (přezdívaném „napoleonském“ stylu) a regentském stylu.

Zajímavý interiérový design stolu určený pro náročné hráče, kluby a herny.

Kulečník schválený hráči Českomoravského billiardového svazu ČMBS


Hrací plocha kulečníku: italská břidlicová deska . Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových original ilaliane billiard slateorganizací ČMBS,CEB, EPBF. Vyvažování kulečníku -  výškově stavitelné šrouby v rámu stolu. Přesné vyvážení provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m.


Snookerový stůl je vyrobený z masivního dubového dřeva (nejedná se o dýhovanou laťovku). Na přání jiné druhy dřevin - Buk, Borovice, Třešeň, Jasan, Americký ořech, Teak, Jatoba, atd. Povrchová úprava - moření a lakování. Na přání může být povrchová úprava provedena olejem nebo voskem. (vybravou úpravu uveďte do poznámky v objednávce)

Kulečník je vyrobený z masivního dubového dřeva - vzorník barev


Snookerový sůl je patažený snookerovým plátnem Petrow 1190. Na přání zákazníka za příplatek nabízíme snookerové plátno Strachan Gold Tournament 6811. Jiné plátna dle dohody.

snookerová plátna


TIP: Kompletní obrázkový přehled všech typů kulečníků můžete vidět ZDE

VýrobceCS Billiard s.r.o.
Popis