Snooker LUXURY

Snooker LUXURY
-6 %
Snooker LUXURY
Snooker LUXURY
Snooker LUXURY
Snooker LUXURY
KódCS-LUXU-SNO-VýrobceCS Billiard s.r.o.Záruka3 roky

Luxusní interiérový snookerový stůl. Původně tento model vznikl na přání památkářů při rekonstrukci Obecního domu v Praze. CS Billiard s.r.o. - výrobce kulečníkových stolůExklusivní design určený pro náročné zákazníky. Navrhněte si svou výjímečnou kombinaci intarsií a zdobení dle svých představ. Vyrobíme osobitý kulečník, kterým ohromíte své známé a přátele. Použitý materiál: masivní dřevo, pevná ocelová nosná konstrukce, nohy - intarsie (ruční práce). Na přání je možné vyrobit intarsie dle návrhu zákazníka - nápisy, čísla, znaky, erby, leštěné mosazné ozdoby atd. 


 

Hrací plocha kulečníku: italská břidlicová deska . Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových original ilaliane billiard slateorganizací ČMBS,CEB, EPBF. Vyvažování kulečníku -  výškově stavitelné šrouby v rámu stolu. Přesné vyvážení provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m.


Snooker LUXURY je vyrobený z výběrového dubového dřeva (nejedná se o dýhovanou laťovku). nohy - intarsie (ruční práce), na bocích a na nohou leštěné mosazné ozdoby. Na přání jiné druhy dřevin - Buk, Borovice, Třešeň, Jasan, Americký ořech, Teak, Jatoba, atd. Povrchová úprava - moření a lakování. Na přání může být povrchová úprava provedena olejem nebo voskem. (vybravou úpravu uveďte do poznámky v objednávce)

Kulečník je vyrobený z masivního dubového dřeva - vzorník barev


Snookerový sůl je patažený snookerovým plátnem Petrow 1190. Na přání zákazníka za příplatek nabízíme snookerové plátno Strachan Gold Tournament 6811. Jiné plátna dle dohody.

snookerová plátna


TIP: Kompletní obrázkový přehled všech typů kulečníků můžete vidět ZDE

 

VýrobceCS Billiard s.r.o.
Popis