Stolní fotbal CANNONBALL PROFI II

Stolní fotbal CANNONBALL PROFI II
Běžná cena s DPH 30 990 Kč 26 990 Kč 22 306 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří

Velmi kvalitní a robustní stolní fotbal s uzavřený systém běhu míčku. Hráč nemůže z fotbálku míček vyjmout, ale pouze posunout směrem vzhůru a míček skrze vhazovač vhodit zpět na hrací plochu. Stolní fotbal má mechanický mincovník na 10 Kč a má zabudované osvětlení hrací plochy. Stolní fotbal CANNONBALL PROFI je ideální do restaurací, heren, klubů a dalších společnenských prostor. Jednoduchá montáž a vyvážení! Fotbálek CANNONBALL PROFI je osazen certifikovanými komponenty a splňuje požadavky náročných hráčů.

Stolní fotbal je vyroben z laťovky o síle 25 mm s nalepeným vysokotlakých HPL laminátem (umakart), barva (dekor) dle přání zákazníka. Na přání může být stolní fotbal vyroben z masivu.

Vzorník barev - HPL lamináty:

vzorník vysokotlaký laminát HPL

Výškově stavitelné ocelové nohy fotbálku s odolným komaxitovým nástřikem v každém z rohů upevněné čtyřmi šrouby ke korpusu pro absolutní pevnost stolu.

Tyče jsou umístěny v nylonových průchodkách s kuličkovými ložisky pro rychlou hru (výrobce RETA Italy). Certifikovaná ložiska pro stolní fotbaly celosvětové ligy ITSF.

Vodící tyče s hráčema jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli o průměru 16mm. Síla stěny tyče 3 mm zaručuje vyšší pevnost a odolnost proti ohnutí. Kvalitní pochromování o tloušťce 15 mikronů.

Jednobarevní hráči červeno / modří nalisovaní přímo na vodicí tyče. Kónický tvar nohy – lepší ovládání míčku.

Ergonomicky tvarované plastové rukojeti.

V ceně fotbálku je 10ks míčeků a 2x počítadlo - ukazatel stavu skóre.

Hrací plocha má vzhled fotbalového hřiště a je chráněna 5 mm silným tvrzeným bezpečnostním sklem. Pod sklem je umístěna bublinkové vodováha, dle které jednoduše fotbálek vyvážite. Vrchní tvrzené bezpečnostní sklo, které chrání hrací plochu a zabraňuje vypadnutí míčku.

Stolní fotbal CANNONBALL PROFI zasíláme po celé ČR přepravní službou GEIS za Kč 500,-. Přeprava ruské závšsné kuželkyStolní fotbal dodáváme mimo nohou kompletně složený. Ke korpusu pouze připevníte 4 nohy, vyvážíte hrací plochu a stolní fotbal je okamžitě připravený ke hře!

 

VýrobceCS Billiard s.r.o.