Karambolové plátno Iwan Simonis 300 Rapide Prestige, 170 cm

Karambolové plátno Iwan Simonis 300 Rapide, 170 cm
-4 %
Běžná cena s DPH 2 600 Kč 2 500 Kč 2 066 Kč bez DPH
Skladem ext.
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódIWS300-170-PresVýrobceIWAN SIMONISZáruka24 měsíců

Profesionální karambolové sukno Simonis 300 Rapide Iwan Simonis kulečníková plátna


Nenahraditelné a nenapodobitelné , nejdůležitější karambolové třívrstvé sukno  značky Iwan Simonis volené i pro šampionáty a exhibice , doporučeno a schváleno Mezinárodní federací karambolu ! Z česané vlny – z extra jemné příze bez žmolků a chmýří pro dlouhodobé použití. Pro vysokorychlostní hru!

                Cena je za 1 m běžný - šíře 170 cm

  • Šíře 170 cm.
  • Složení 90 % vlna + 10 % nylon, gramáž 300 gr / m2.
  • Má vynikající herní vlastnosti a vysokou životnost.
  • Prakticky všechny světové a evropské soutěže v karambolu se hrají právě na tomto sukně SIMONIS 300 Rapido.

Spotřeba sukna na karambolové stoly:

(platí pro kulečníky, kde jsou mantinely uchycené přes hrací desku)

hrací plocha : 140 x   70 cm  = 1,70 m běžných
hrací plocha : 160 x   80 cm  = 1,90 m běžných
hrací plocha : 180 x   90 cm  = 2,10 m běžných
hrací plocha : 190 x    95 cm  = 2,20 m běžných
hrací plocha : 200 x 100 cm  = 2,60 m běžných
hrací plocha : 210 x 105 cm  = 2,70 m běžných
hrací plocha : 230 x 115 cm  = 2,90 m běžných

SIMONIS – VÍCE NEŽ 300 LET ZKUŠENOSTÍ.
SUKNA  PRO KULEČNÍK, KARAMBOL, SNOOKER A PYRAMIDU.
CELOSVĚTOVĚ VEDOUCÍ POZICE NA TRHU.


Sukno Simonis je považováno za nejlepší svého druhu, protože umožňuje hrát na každém stolu tak dobře, jak je to jen možné. Sukno je jednou z nejdůležitějších částí vašeho kulečníkového stolu. Ovlivňuje především funkčnost kulečníkového stolu. Simonis prokazuje svou funkční dokonalost tím, že nikdy nezasahuje do skutečné dráhy koule.
Sukna této vynikající kvality jsou vyráběna již od roku 1680. Simonis  byl vždy vzorem kvality kulečníkového sukna a s jistotou zůstane i nadále v čele výroby i technologie kulečníkového sukna. Poskytuje světu nejpřesnější hrací sukno.

  • Skutečný standard pro přesnou a konzistentní hru.
  • Sukno, které zvýší váš požitek ze hry.
  • Moderní společnost postavená na více než třistaleté  zkušenosti.
  • Výroba šetrná k životnímu prostředí.
  • Nejvyšší hodnota v kulečníkovém suknu.

Značení sukna Simonis

ZNAČENÍ KULEČNÍKOVÝCH SUKEN SIMONIS

Každá role originálního sukna  IWAN SIMONIS má 3 různé značky, které potvrzují jeho pravost:

Vedle obruby / strana látky je přibližně každých 60 cm:

  1. IWAN SIMONIS známé podpisové logo.

2. Tiskacím písmem napsané jméno produktu IWAN SIMONIS (zde pro ukázku 860). Do srpna roku 2007 byly tyto dvě značky tištěny bílou barvou, od té doby jsou laserově tištěny barvou zlatou.

3. Značka IWAN SIMONIS psacím písmem, následovaná číselným kódem role (ID) .  Toto nesmazatelně U.V. značení je viditelné pouze pod UV zářením (uprostřed šířky sukna je na každém metru látky).

KONTROLA KVALITY

Jsme asi jediný výrobce kulečníkových suken, který ručně vykonává tři intenzivní kontroly kvality během výroby, stejně jako vizuální kontrolu každého kusu látky po každé fázi výrobního procesu. Poprvé jsou naše potahy kontrolovány, když opustí tkaní. Zaměstnáváme tým odborníků, kteří prohlíží každý metr látky a napravují případné vady v předení a tkaní. Tato kontrola se opakuje po barvení a nakonec, než se sukno zařadí do zásoby hotových výrobků. Dále provádíme pravidelné dynamometrické zkoušky s cílem ověřit nesrovnalosti týkající se natahování, pružnosti, tloušťky a otěru našich suken. Tyto testy zajistí stálou kvalitu suken Iwan Simonis, fakt , který si můžete ověřit i na svém stole.

Od roku 2003 je naše společnost držitelem certifikátu ISO 9001:2000 pro výrobu a prodej kulečníkových suken  a potahů kasinových stolů. Tento certifikát jen posiluje náš závazek k vylepšování kvality našich produktů.

KVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI

Během zlaté éry textilnictví ve Verviers, bylo založeno několik škol zaměřujících se na zpracování vlny. Tyto školy dodávaly kvalifikované pracovníky pro celou řadu textilek v oblasti. Až do nedávna byla v Belgii jediná vysoká (vyšší odborná) škola textilního inženýrství právě ve Verviers. Celá síť škol se pak zaměřuje na výuku a výcvik pracovníků v obchodu s vlnou. Jejich trénink je doplněn výučním programem v naší společnosti, kde získávají nejaktuálnější vědomosti a poznatky. Kromě toho, noví zaměstnanci oceňují know-how předchozích generací, jak tři století existence Iwan Simonis vedly k vývoji výrobních postupů a zlepšení v kvalitě našich výrobků v průběhu let.
VýrobceIWAN SIMONIS
Popis