Snooker AMADEUS 9ft

Snooker AMADEUS
-9 %
Snooker AMADEUS
Snooker AMADEUS
Snooker AMADEUS
Snooker AMADEUS
Snooker AMADEUS
Běžná cena s DPH 114 990 Kč 104 990 Kč 86 769 Kč bez DPH
na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCS-AMAD-SNO-9ftVýrobceCS Billiard s.r.o.Záruka3 roky

Snooker Amadeus je inspirován významným skladatelem Amadeem Wolfgangem Kulečník Wolfgang Amadeus MozartMozartem. Neskládal pouze hudbu, ale také si rád užíval života a patřil mezi vášnivé hráče kulečníku. Kulečníkové hry jsou známi již od 16. století a patřili mezi oblíbenou kratochvíli evropské šlechty. Model Amadeus má výrazný masivní korpus a krásné stylové soustružené nohy.CS Billiard s.r.o. - výrobce kulečníkových stolů

Kulečník schválený hráči Českomoravského billiardového svazu ČMBS

 


TECHNICKÁ SPECIFIKACE STOLU:

Velikost hrací plochy 254 x 127 cm
Vnější velikost stolu 285 x 158 cm
Výška stolu 85 cm
Výška stolu s krycí deskou 87 cm
Váha stolu 360 Kg

Hrací plocha kulečníku: 3-dílná italská břidlicová deska o síle 26 mm. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS,CEB, EPBF. Vyvažování kulečníku -  výškově stavitelné šrouby v rámu stolu. Přesné vyvážení provádímoriginal ilaliane billiard slatee strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m.


Snookerový stůl AMADEUS je vyrobený z výběrového dubového dřeva (nejedná se o dýhovanou laťovku). Soustružené dubové nohy. Na přání jiné druhy dřevin - Buk, Borovice, Třešeň, Jasan, Americký ořech, Teak, Jatoba, atd. Povrchová úprava - moření a lakování. Na přání může být povrchová úprava provedena olejem nebo voskem. (vybravou úpravu uveďte do poznámky v objednávce)

Kulečník je vyrobený z masivního dubového dřeva - vzorník barev


Snookerový sůl je patažený snookerovým plátnem Petrow 1190. Na přání zákazníka za příplatek nabízíme snookerové plátno Strachan Gold Tournament 6811. Jiné plátna dle dohody.

snookerová plátna


TIP: Kompletní obrázkový přehled všech typů kulečníků můžete vidět ZDE

VýrobceCS Billiard s.r.o.
Popis