Snooker SIGMA 8ft

Snooker SIGMA
-10 %
Snooker SIGMA
Snooker SIGMA
Snooker SIGMA
Běžná cena s DPH 99 990 Kč 89 990 Kč 74 372 Kč bez DPH
na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCS-SIG-SNO-8ftVýrobceCS Billiard s.r.o.Záruka3 roky

Elegantní moderní snooker SIGMA se hodí do všech moderních prostor, luxusních restaurací, heren, domů a firem. Exklusivní deCS Billiard s.r.o. - výrobce kulečníkových stolůsign a stabilní konstrukce stolu. Velmi zdařilé spojení masivní mantinelů s boky a pevných ocelových nohou. Kulečníkový stůl SIGMA splňuje veškeré požadavky na kvalitní hru a zajímavý moderní styl.


 TECHNICKÁ SPECIFIKACE STOLU:

Velikost hrací plochy 224 x 112 cm
Vnější velikost stolu 259 x 146 cm
Výška stolu 85 cm
Výška stolu s krycí deskou 87 cm
Váha stolu 240 Kg

Hrací plocha kulečníku: 3-dílná italská břidlicová deska o síle 26 mm. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a original ilaliane billiard slatesvětových kulečníkových organizací ČMBS,CEB, EPBF. Vyvažování kulečníku -  výškově stavitelné šrouby v rámu stolu. Přesné vyvážení provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m.


Mantinely snookerové stolu SIGMA jsou vyrobené z výběrového dubového dřeva (nejedná se o dýhovanou laťovku). Na přání jiné druhy dřevin - Buk, Borovice, Třešeň, Jasan, Americký ořech, Teak, Jatoba, atd. Povrchová úprava - moření a lakování. Na přání může být povrchová úprava provedena olejem nebo voskem. (vybravou úpravu uveďte do poznámky v objednávce)

Kulečník je vyrobený z masivního dubového dřeva - vzorník barev


Kovové nohy snookeru SIGMA jsou vyrobené z ocelových profilů a povrchově upravené práškovou barvou - Komaxit. Na výběr je celá škála barev. (barvu s číslem RAL uveďte do poznámky v objednávce) 

Vzorník barev RAL práškové barvy Komaxit


Snookerový sůl SIGMA je patažený snookerovým plátnem Petrow 1190. Na přání zákazníka za příplatek nabízíme snookerové plátno Strachan Gold Tournament 6811. Jiné plátna dle dohody.

snookerová plátna


TIP: Kompletní obrázkový přehled všech typů kulečníků můžete vidět ZDE

VýrobceCS Billiard s.r.o.
Popis