Snooker SLIM 9ft

Snooker SLIM
-10 %
Snooker SLIM
Snooker SLIM
Snooker SLIM
Snooker SLIM
Snooker SLIM
Běžná cena s DPH 102 990 Kč 92 990 Kč 76 851 Kč bez DPH
na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCS-SLIM-SNO-9ftVýrobceCS Billiard s.r.o.Záruka3 roky

Ve spolupráci s předním českým designérem moderních interiérů vznik tento jedinečný snookerový stůl. Předností je pouhý 10 cm CS Billiard s.r.o. - výrobce kulečníkových stolůširoký bok - tenká SLIM linie. Mantinely široké 4cm jsou vyrobené z výběrového dubového dřeva. Spodní ocelová konstrukce je široká 6 cm. Další předností je nepřeberné množství barevných variací a speciální vyvažovací systém kulečníku. Tento snookerový stůl je vhodný do všech moderních interiéru, heren i kancelářských prostor.


 TECHNICKÁ SPECIFIKACE STOLU:

Velikost hrací plochy 254 x 127 cm
Vnější velikost stolu 285 x 158 cm
Výška stolu 85 cm
Výška stolu s krycí deskou 87 cm
Váha stolu 320 Kg

Hrací plocha kulečníku: 3-dílná italská břidlicová deska o síle 19 mmBřidlice je jediný schválený materiál evropských a original ilaliane billiard slatesvětových kulečníkových organizací ČMBS,CEB, EPBF. Vyvažování kulečníku -  výškově stavitelné šrouby v rámu stolu. Přesné vyvážení provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m.


Mantinely snookerové stolu SLIM jsou vyrobené z výběrového dubového dřeva (nejedná se o dýhovanou laťovku). Na přání jiné druhy dřevin - Buk, Borovice, Třešeň, Jasan, Americký ořech, Teak, Jatoba, atd. Povrchová úprava - moření a lakování. Na přání může být povrchová úprava provedena olejem nebo voskem. (vybravou úpravu uveďte do poznámky v objednávce)

Kulečník je vyrobený z masivního dubového dřeva - vzorník barev


Kovové části snookeru SLIM jsou vyrobené z ocelových profilů a povrchově upravené práškovou barvou - Komaxit. Na výběr je celá škála barev. (barvu s číslem RAL uveďte do poznámky v objednávce) 

Vzorník barev RAL práškové barvy Komaxit


Snookerový sůl SLIM je patažený snookerovým plátnem Petrow 1190. Na přání zákazníka za příplatek nabízíme snookerové plátno Strachan Gold Tournament 6811. Jiné plátna dle dohody.

snookerová plátna


TIP: Kompletní obrázkový přehled všech typů kulečníků můžete vidět ZDE

 

VýrobceCS Billiard s.r.o.
Popis