Kulečník karambol LUXURY TOP 284

Kulečník karambol LUXURY TOP
Kulečník karambol LUXURY TOP
Kulečník karambol LUXURY TOP
Kulečník karambol LUXURY TOP
Kulečník karambol LUXURY TOP
Kulečník karambol LUXURY TOP
Kulečník karambol LUXURY TOP
169 990 Kč140 488 Kč bez DPH
výroba na objednávku
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCS-LUXT-K284VýrobceCS Billiard s.r.o.Záruka3 roky
Množstevní slevys DPHbez DPHod 2 ks164 890 Kč136 273 Kčod 3 ks161 490 Kč133 463 Kč

Luxusní interiérový kulečníkový stůl. Jedinečný exklusivní design určený pro náročné zákazníky. Navrhněte si svou CS Billiard s.r.o. - výrobce kulečníkových stolůvýjímečnou kombinaci intarsií a zdobení dle svých představ. Vyrobíme osobitý kulečník, kterým ohromíte své známé a přátele. Ručně dělané inatarsie na bocích mantinelů a nohou. Na přání je možné vyrobit intarsie dle návrhu zákazníka - nápisy, čísla, znaky, erby, atd. Použitý materiál: výběrové dubové dřevo, různé druhy dýh, pevná ocelová nosná konstrukce, nohy - intarsie (ruční práce), na bocích a na nohou kulečníku leštěné mosazné ozdoby a otočné patky.


 TECHNICKÁ SPECIFIKACE STOLU:

Velikost hrací plochy 284 x 142 cm
Vnější velikost stolu 315 x 173 cm
Výška stolu 78 až 80 cm *
Výška stolu s krycí deskou 80 až 82 cm
Váha stolu 490 Kg

* Dle mezinárodních pravidel EPBF se výška poolového stolu s krycí deskou pohybuje v rozmezí 80 až 82 cm. S ohledem na použití kulečníku s krycí desky, jako jídelní stůl, lze výšku kulečníkového stolu upravit dle přání zákazníka.original ilaliane billiard slate

Hrací plocha kulečníku: 5-dílná italská břidlicová deska o síle 38 mm. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS,CEB, EPBF. Vyvažování kulečníku - výškově stavitelné šrouby v rámu stolu. Přesné vyvážení provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m.


Kulečník LUXURY TOP je vyrobený z výběrového dubového dřeva a dubových a jiných dýh dle dohody. Na přání jiné druhy dřevin - Buk, Borovice, Třešeň, Jasan, Americký ořech, Teak, Jatoba, atd. Povrchová úprava - moření a lakování. Na přání může být povrchová úprava provedena olejem nebo voskem. (vybravou úpravu uveďte do poznámky v objednávce)

Kulečník je vyrobený z masivního dubového dřeva - vzorník barev


Kulečník je potažený rychloběžným karambolovým plánem OPAL FAST TECH. Na přání zákazníka za příplatek karambolová plátna Iwan Simonis, universální plátno LE Cardinal, atd. (vybrané plátno a barvu uveďte do poznámky v objednávce)  

Vzornik pláten karambol OPAL TECH


DOPLŇKY - MULTIFUNKČNÍ KULEČNÍK

Krycí deska na kulečníkovém stole může sloužit k mnoha různým aktivitám. Například jako jídelní nebo pracovní stůl, karetní stůl nebo stůl, na kterém můžete hrát různé společenské hry. Více informací a fotek naleznete zde.   Pingpongová deska slouží Pingpongová deska na kulečníkovém stolejako další zábavné rozšíření ke klasickému kulečníku. Lze umístit na karambol i pool do velikosti 8ft . Rychlá proměna kulečníkového stolu na stolní tenis. Více informací a fotek naleznete zde.
Karambolová vložka slouží jako karambolová vložka do poolových kulečníkůrozšíření pro majitele poolových kulečníkových stolů o hru karambol. Karambolová vložka lze použít do všech typů a velikostí poolových stolů. Více informací a fotek naleznete zde STOJANY A ZÁVĚSY NA TÁGA. stojany a závěsy  na kulečníková tágaNa přání vyrobíme v barvě kulečníku různé druhy závěsných a stacionárních stojanů a držáků karambolových a poolových tága a koulí. Více informací a fotek naleznete zde.

 

Hledáte typ na pěkný dárek?

Darujte kulečník.

Připravíme Vám krásný dárkový poukaz s fotkou kulečníkové stolu.

Dárkový poukaz na kulečníkové stoly

Ke každému objednanému kulečníku od nás ZDARMA získáte:

  • základní příslušenství - koule, 2x tága, 5x kulečníková křída
  • stěhování, odbornou montáž a vyrovnání kulečníkového stolu
  • odborné zaškolení a informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág a ostatního příslušenství
  • ukázkovou hru 4-násobného mistra ČR kulečníkové hře
  • 20% slevu na následné servisy kulečníku (výměnu plátna na hrací ploše a mantinelech

TIP: Kompletní obrázkový přehled všech typů kulečníků můžete vidět ZDE

VýrobceCS Billiard s.r.o.
Popis